Header

خريد اينترنتی برنامه ویو بگیر بی‌نهایت اینستاگرام

امتیاز: 4.5 از 5 | 53 رأی

قيمت: 44.000 تومان

دانلود برنامه ویو بگیر نامحدود اینستا بدون سکه و هزینه


برنامه اندروید، آی‌او‌اس و کامپیوتر ویو بگیر View Begir، یک نرم افزار رایگان برای بالا بردن نامحدود بازدید ویدیو در اینستاگرام می‌باشد. مزیت این برنامه نسبت به برنامه‌ها و سایت‌های افزایش ویو View یا همان بازدید ویدیوی دیگر، این است که بدون انجام هیچ کاری انجام می‌شود. دیگر نیازی به خرید بازدید و انجام عملیاتی برای جمع کردن سکه، یا فالو کردن و از این دست کارها نیست.

برنامه ویو بگیر بازدید ویدیوی اینستاگرام

برنامه آیفون و اندروید ویو بگیر اینستاگرام

برنامه ویو بگیر از ابتدای راه‌اندازی تا به اینجای کار چیزی بالغ بر 40.000 فروش موفق در ایران داشته است و این نوید از یک برنامه بسیار موفق می‌دهد. با نصب این برنامه در کمتر چند ثانیه شما می‌توانید ویدیو‌هایتان را به بازدید چند هزار و در عرض 1 ساعت به بازدید 2 میلیونی برسید! این برنامه به سادگی بر روی همه همه دستگاه‌های موبایل نصب می‌شود و نیازی به دانش فنی و رمز اکانت شما ندارد. در تصویر زیر نمونه‌ای از سایت فروش بازدید ویدیوی اینستاگرام را مشاهده می‌کنید که به ازای 200.000 بازدید مبلغ 500 هزار تومان از شما دریافت می‌کند و بعد از گذشت 24 ساعت به شما تحویل میدهد. شما با 1 بار خرید کردین این برنامه از تمامی این هزینه‌ها نه تنها فرار کرده، بلکه می‌توانید خودتان از همین راه و فروش بازدید به درآمدی بسیار عالی دست یابید.

برنامه رایگان برای بازدید ویدیو در اینستا

برنامه ویو بگیر نامحدود اینستا: بدون جمع آوری سکه و پرداخت پول

به کمک این نرم افزار قدرتمند حتی می‌توانید ویدیو‌های آی‌جی‌تی‌وی IGTV را بازدید بزنید. با داشتن این برنامه با یک بار هزینه کردن تا ابد می‌توانید بازدید‌ خود را بالا برده و درون برنامه هیچ هزینه دیگری بابت افزایش بازدید پرداخت نمی‌کنید. هر دقیقه 50 هزار بازدید و هر ساعت 2 میلیون بازدید ویدیو کاری است که این برنامه بدون هیچ انجام هیچ کاری به شما هدیه می‌دهد. فقط کافی است لینک ویدیویتان را به آن بدهید تا بازدید انجام شود. فراموش نکنید هر 100 هزار بازدید چیزی معادل 100 هزار تومان هزینه می‌برد. که شما با در دست داشتن این برنامه در عرض 2 دقیقه می‌توانید به این بازدید برسید و حتی درآمد‌زایی کنید.

برنامه رایگان ویو بگیر برای اندروید، آی‌او‌اس، کامپیوتر

ویو بگیر رایگان اینستا برنامه‌ای بوده که خودکار آپدیت می‌شود و نسخه جدید آن بدون هیچ مشکلی از داخل برنامه بروزرسانی می‌شود. محدودیتی در نصب رو چند دستگاه موبایل و یا کامپیوتر وجود ندارد و هیچ محدودیتی در مورد تعداد بازدید نیز نداشته که می‌توانید تا ابد ویدیوهایتان را بازدید رایگان بزنید. همچنین این نرم افزار 24 ساعته پشتیبانی درونه برنامه‌ای می‌شود و برای صحت آن و پشتیبانی بیشتر می‌توانید با آیدی تلگرامی Appkamyab4kia@ در ارتباط باشید.

آموزش خرید و دانلود:

ابتدا روی دکمه "توضیحات کامل و خرید" کلیک کرده، در صفحه جدید توضیحات کامل‌تری مشاهده می‌کنید که در انتهای آن باید مشخصات درخواست شده را وارد کرده تا لینک دانلود پس از پرداخت آنلاین برای شما نمایش داده شود.قيمت: 44.000 تومان


دانلود


» بازديد محصول : 18861

» این محصولات به شما پیشنهاد می‌شود :