Header

خريد اينترنتی ساک برزنتی صندوق عقب ماشین

خرید کیف انعطاف پذیر و جادار صندوق عقب اتومبیل

خرید کیف برزنت مسافرتی ماشین مخصوص خورکی‌ها

قيمت: 390.000 ریال

کیف نظم دهنده و ذخیره سازی خوراکی‌ها در ماشین، یک کیف جادار برزنتی و مقاوم بوده که مخصوص صندوق عقب خودرو طراحی شده است، که می‌تواند حجم بسیار بالایی از لوازم و خوراکی‌ها را در خود جای دهد. همچنین این ساک جادویی بسیار انعطاف پذیر می‌باشد و به راحتی حجم آن کوچک شده و فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند.

کیف ذخیره سازی انعطاف پذیر ماشین

ساک مشکی نظم دهنده صندوق عقب ماشین

کیف نظم دهنده صندوق عقب خودرو یکی از کاربردی‌ترین لوازم خودرو می‌باشد که امکان سازماندهی صندوق عقب ماشین را با سرعت بالایی فراهم می‌کند و از بهم ریختن لوازم موجود در صندوق عقب خودرو جلوگیری می‌کند. از این کیف جادار می‌توانید برای مسافرت‌ها و خرید‌های روزمره استفاده کنید ...

کیف مشکی ذخیره سازی غذا برای ماشین

ساک نظم دهنده ماشین دارای 3 جیب بزرگ برای لوازم بزرگ بوده و 2 جیب کوچک نیز در دو طرف آن تعبیه شده است که برای لوازم و ابزارهای کوچک مناسب است. دو طرف این کیف دو دسته محکم تعبیه شده است که به شما امکان بلند کردن و حمل کیف را می‌دهد. جنس بدنه محصول از برزنت نرم درجه 1 دور دوزی شده است و به رنگ مشکی می‌باشد.

کیف مسافرتی ذخیره سازی خوراکی برای خودرو

این محصول کاملا تاشو بوده و در صورت عدم نیاز می‌توانید آن را جمع کنید که در این حالت فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. همچنین این محصول از کیفیت بسیار بالایی ساخته شده و در حالت باز داری طول 59 سانتی‌متری و عرض و ارتفاع 32 سانتی‌متر می‌باشد.

کیف لوازم جانبی اتومبیل

آموزش خرید:

برای خرید ابتدا روی دکمه "خرید کالا" کلیک کرده و فرم سفارش را به صورت کامل و صحیح پر نمایید، سپس در پایان می‌توانید "شماره سفارش محصول" خود را یادداشت کرده و از قسمت "رهگیری سفارشات" از آخرین وضعیت محصول مطلع شوید. محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.قيمت: 390.000 ریال


خريد» بازديد محصول : 12632
» شاخه محصول : لوازم, ماشین,

» این محصولات به شما پیشنهاد می‌شود :